مهندس بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )

مهندس بابک اسحاقیان ، نقشه بردار ازبیلت ساختمان ها
من بابک اسحاقیان ، کارشناس ارشد عمران و متخصص نقشه برداری هستم . با سال ها تجربه در زمینه انجام نقشه برداری ساختمانی و وضع موجود ، آماده ارائه خدمات نقشه برداری ازبیلت ( وضع موجود ) می باشم .
اگر یک ساختمان یا زمین دارید که نقشه های آن موجود نمی باشد یا به مرور زمان تغییر کاربری پیدا کرده است ، جهت انجام عملیات نقشه برداری و ترسیم نقشه های آن ، می توانید با من تماس بگیرید .
کار نقشه برداری به صورت دو بعدی و سه بعدی ، با تجهیزات و ابزار دقیق ساخت کشور سوئیس به انجام می رسد . ترسیم نقشه ها نیز توسط جدید ترین ورژن نرم افزارها انجام می شود . دقت و صحت نقشه های تهیه شده ، کاملاً تضمین شده است .
شما عزیزان می توانید از طریق شماره همراه 09199127896 و تلفن ثابت 02155405789 با من در تماس باشید .

دفتر نقشه برداری نقشه ,، ,برداری ,انجام ,های ,اسحاقیان ,نقشه برداری ,نقشه های ,بابک اسحاقیان ,ترسیم نقشه ,وضع موجودمنبع

نقشه برداری مطب و کلینیک

مهندس بابک اسحاقیان ( نقشه بردار )

نقشه برداری تاسیسات

مشخصات

آخرین جستجو ها

نرم افزار باشگاه مشتریان دانلود آلما کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. طراحی سایت اصفهان | سارین وب همه چی پیدا میشه لایــت موزیــک | دانلود آهنگ جدید برترین فایل مرکز اصلی برش لیزر استیل دانلود فیلم و سریال جدید زندگی خوب و گرم حق شماست